Wszystkie zamówienia złożone w dniach 30.12.2020 - 08.01.2021 będą realizowane po 8 stycznia 2021.
Przepraszamy za niedogodności.

Wszystkie koty mają zespół Aspergera

Wszystkie koty mają zespół Aspergera Zobacz większe

Koty_Hoopmann

Nowy produkt

Autor: Kathy Hoopmann

Tytuł oryginalny: All Cats Have Asperger Syndrome

Tłumaczenie: Ulisses Zalewski

Oprawa: twarda z obwolutą

Liczba stron: 80

Data wydania: 2012

Ten produkt nie występuje już w magazynie

25,00 zł

Zespół Aspergera należy do zaburzeń ze spektrum autyzmu. Jest zaburzeniem rozwojowym, które cechuje się: - problemami w zakresie interakcji społecznych, - problemami w werbalnej i niewerbalnej komunikacji, - sztywnością myślenia i zachowania.

Książka Kathy Hoopmann przeznaczona dla dzieci i rodziców w prosty i zabawny sposób pokazuje w jaki sposób postrzegają świat dzieci z zespołem Aspergera, wykorzystując zdjęcia kotów w codziennych sytuacjach.

W naszej rodzinie zawsze były psy. Więc gdy kiedyś, nieco niespodzianie, do psa dołączyły dwa maleńkie koty, potem trzeci, oniemieliśmy. Były takie inne! I choć pokochaliśmy je wszystkie w okamgnieniu, długo się uczyliśmy rozumieć ich odmienność. Ich wyjątkowość. A wyjątkowość zrozumieć niełatwo. Zwłaszcza gdy wyjątkowe okazuje się nasze dziecko... Zrozumienie jest jednak ogromnie - i dla nas samych, i przede wszystkim dla naszych dzieci. Dlatego czasem warto skorzystać z mądrej podpowiedzi. Nawet jeśli podpowiadać będą nam... koty. One przecież też są wyjątkowe!” Agnieszka Frączek - autorka książek dla dzieci, mama, właścicielka trzech kotów (i psa)

"Każdy marzy o odrobienie kociej niezwykłości, ale tylko niewielu wie jaka jest trudna."  Sebastian Łukomski, miłośnik kotów, autor bloga ojcieckarmiacy.blox.pl

"Wszyscy lubimy małe koty. O dzieciach z zespołem Aspergera wiemy niewiele. Dzięki spotkaniu tych dwóch – pozornie tylko odległych światów – autorka w prosty i lekki sposób nie tylko przekazuje nam wiedzę o skomplikowanym zjawisku, ale przede wszystkim – otwiera serca na inność." Roksana Jędrzejewska-Wróbel – autorka książek dla dzieci, doktor literatury

Produkty powiązane