Zapraszamy do naszego sklepu na Allegro

 • Wysyłka do 24h
 • Koszt wysyłki od 0 zł
 • Metody dostawy:
  • Allegro One (Punkt, Box)
  • Paczkomaty InPost
  • Kurier DPD
  • Kurier UPS
Przejdź do Allegro

Gromadzenie danych osobowych i informacje o przetwarzaniu danych

W celu dokonania zakupów w internetowym sklepie Wydawnictwa Linia wymagane jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz akceptacja regulaminu zakupów i zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych. Dzięki wypełnionemu formularzowi Klient może dokonywać ponownych zakupów po podaniu wcześniej ustalonego loginu i hasła

Prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych

Każdy Klient, który wypełnił formularz rejestracyjny ma zapewniony dostęp do dotyczących go danych osobowych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia. Klient może uzyskać dostęp do swoich danych po uprzedniej autoryzacji.

Zakres udostępniania informacji o użytkowniku

Spółka Linia Sp. z o.o. jako właściciel sklepu www.wydawnictwolinia.pl nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza danych osobowych Klientów innym osobom lub instytucjom.

Informacje o przetwarzaniu danych

 1. Administratorem danych osobowych jest Linia sp z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Prusa 23, e-mail: poczta@wydawnictwolinia.pl, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000380528, z kapitałem zakładowym 21 000 złotych.
 2. Dane będą przetwarzane w celu realizacji zamówienie złożonego poprzez wypełnienie formularza zakupów na stronie www.wydawnictwolinia.pl lub www.bialaplama.pl
 3. W celu realizacji zamówienia Usługodawca zbiera następujące dane: imię i nazwisko, adres (ulica, numer domu, miejscowość wraz z kodem pocztowym), numer telefonu kontaktowego, lub inne dane podane przez Usługodawcę w Sklepie lub w trakcie kontaktu z Klientem.
 4. W celu Rejestracji Konta Klienta w Serwisie zbierane są następujące dane Klienta: imię i nazwisko, adres e-mail, hasło, adres, numer telefonu kontaktowego.
 5. Linia sp. z o.o. oświadcza, że podanie danych oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, ale konieczne dla realizacji Zamówienia lub Rejestracji Konta Klienta.
 6. Każdy Klient, który wypełnił formularz rejestracyjny ma zapewniony dostęp do dotyczących go danych osobowych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub też usunięcia. Klient może uzyskać dostęp do swoich danych po uprzedniej autoryzacji.
 7. Spółka Linia Sp. z o.o. jako właściciel sklepów www.bialaplama.pl oraz www.wydawnictwolinia.pl nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza danych osobowych Klientów innym osobom lub instytucjom.