Zapraszamy do naszego sklepu na Allegro

 • Wysyłka do 24h
 • Koszt wysyłki od 0 zł
 • Metody dostawy:
  • Allegro One (Punkt, Box)
  • Paczkomaty InPost
  • Kurier DPD
  • Kurier UPS
Przejdź do Allegro
 • Nowość
Cykle
search
 • Cykle

Cykle

36,00 zł
Brutto

Anita Wojtkiewicz, znana jako Psycholog na spektrum w swojej książce opowiada o życiu i wyzwaniach osoby w spektrum autyzmu oraz z ADHD. Dla wielu osób, które mają do czynienia z osobami w spektrum lub z ADHD lektura Cykli może być niezwykle ważną pomocą, pomagającą zrozumieć, jak niektórzy z nas postrzegają świat.

Ilość
W magazynie

Anita Wojtkiewicz, znana jako Psycholog na spektrum w swojej książce opowiada o życiu i wyzwaniach osoby w spektrum autyzmu oraz z ADHD. W tym niezwykle osobistym wyznanie autorka opowiada o swoim dzieciństwie, rodzinie, pasjach, strategiach radzenia sobie w świecie, który jest pełen wyzwań. Dla wielu osób, które mają do czynienia z osobami w spektrum lub z ADHD lektura Cykli może być niezwykle ważną pomocą, pomagającą zrozumieć, jak niektórzy z nas postrzegają świat.

 

**

Ta mozaikowa opowieść to sycąca porcja rzetelnej, najnowszej wiedzy psychologicznej, podanej bezpretensjonalnie i z humorem, doprawiona sma(cz)kami dzieciństwa i dorastania w neuroatypowej rodzinie. Bezcenna rzecz!

Ewa Furgał, autorka książki Dziewczyna w spektrum

**

Dla Anity Wojtkiewicz wszystko, co jest związane z tematyką autyzmu, jest pasją. Dlatego może mówić o tym bez końca, a wszystko, co Wam powie, jest poparte wiedzą, sercem i doświadczeniem.

Jacek Hołub, autor książki Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

**

Cykle to książka, która w niezwykle zgrabny, pełen poczucia humoru i anegdot sposób, pokazuje - zarówno w formie, jak i treści — szczególny sposób myślenia osoby autystycznej, w spektrum ADHD. Jeśli chcecie „zajrzeć” do neuroróżnorodnego umysłu — jest to książka idealna, zapraszająca do czytania jej wielokrotnie i w różnych kontekstach.

mgr Agnieszka Szadurska-Prokopiuk, psycholożka, psychoterapeutka

 

 

O autorce:

Anita Wojtkiewicz jest psycholożką, konsultantką psychoterapii transkulturowej pozytywnej, diagnostką spektrum autyzmu i ADHD u dorosłych, a także autorką bloga „Psycholog na spektrum”, którego prowadzi od 2018 roku.

Z chęcią dzieli się swoją wiedzą, prowadząc liczne konsultacje, szkolenia i warsztaty oraz webinary.
Występuje również na konferencjach skupionych wokół tematyki psychologicznej.

Sama jest osobą z diagnozą zespołu Aspergera oraz ADHD, którą otrzymała w wieku dorosłym.

Prywatnie – miłośniczka kotów zafascynowana Azją, interesująca się tematami zogniskowanymi wokół spektrum autyzmu i zdrowia psychicznego.

Cykle_Wojtkiewicz

Opis

Autor
Anita Wojtkiewicz
Oprawa
miękka
Liczba stron
306
Data wydania
2024
Projekt okładki
Agnieszka Wąsik